ارائه خدمات جامع طراحی سایت همگام با گرایش های سال 2021

 • طراحی انواع سایت و فروشگاه آنلاین
 • سایت های خبری، شرکتی و ...
 • طراحی خلاقانه و استراتژیک رابط کاربری
 • طراحی بهینه سازی شده سایت
 • طراحی سایت با توجه به فاکتورهای روانشناسی انسانی و تاثیرگذاری همه جانبه بر مخاطبین
Asset

مشاوره تخصصی طراحی سایت

 در واتساپ پیام دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 در حال حاضر اکثر کسب و کارها در شرایط به شدت رقابتی قرار دارند. در این محیط، ابزارهای سنتی بازاریابی که اکثر کسب وکارها به آنها متکی هستند روز به روز تأثیرگذاری کمتری را دارا هستند. بنابراین برای آنکه کسب و کارها بتوانند نسبت به رقبای خود برتری داشته باشند، می بایست به طور موثر مشتریان جدیدی را برای خود فراهم کنند که موثرترین و ابتدایی ترین کانال دسترسی به مشتریان طراحی سایت می باشد.

ارائه خدمات طراحی سایت متناسب با بودجه،سلیقه و معیارهای فنــــــی و کیفی تمامی کسب و کارها

 • Asset
  چطور یک سایت حرفه ای داشته باشیم؟روند طراحی سایت در آژانس خلاق آران و بهره مندی از ویژگی های منحصر به فرد آن

7 گام تا طراحی سایت حرفه ای

Asset

7 گام تا طراحی سایت حرفه ای

مرحله اول: تماس با مشاورین و کارشناسان دپارتمان طراحی سایت آران 

 

مرحله دوم: دریافت مشاوره تخصصی لازم در زمینه نوع سایت و تناسب سایت با نوع کسب و کار و مخاطبین هدف

 

مرحله سوم: عقد قرارداد و پرداخت مبلغ پیش پرداخت 

 

مرحله چهارم: استارت کار طراحی سایت توسط تیم طراحی سایت آران با طراحی وب سایت متناسب با استانداردها و معیارهای روز دنیا جهت دست یافتن به حداکثر مخاطبین و کاربران 

 

مرحله پنجم: دریافت اطلاعات خاص  هر کسب و کار جهت ارائه در وب سایت و دیده شدن توسط کاربران و ترافیک ورودی سایت با در نظر گرفتن تمامی المان های طراحی معماری سایت، طراحی بصری، رابط کاربری و تجربه کاربری حرفه ای 

 

مرحله ششم: در دسترس قراردادن اطلاعات و طراحی نقاط تماس چندگانه جهت تماس مخاطبین و کاربران سایت با کسب و کارها به طرق مختلف 

 

 مرحله هفتم: به روزرسانی و طراحی سفارشی و اختصاصی گرافیک و سایر موارد مطابق با درخواست و سلیقه کارفرما یا به انتخاب تیم طراحی سایت آران

 • Asset
  خدمات منحصر به فرد طراحی سایت آرانطراحی سایت توسط آژانس آران چه فوایدی برای کسب و کار شما به همراه دارد؟

برای آنکه بتوانید بیشترین بهره برداری را از سئوی وبسایت خود داشته باشید، باید به طور مداوم ظاهر سایت و کارآیی آن را مدیریت و بهینه سازی نمایید. برای اطمینان از اینکه سایت شما مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد و می توانید مشتریان بالقوه خوبی را فراهم کنید و نرخ تبدیل قابل قبولی هم داشته باشید، باید تمامی کسب و کارها یک تیم طراحی سایت داخل شرکت خود داشته باشند. اما در آژانس آران ما خود را متعهد به حداکثر سازی پتانسیل ظاهری سایت هم در ورژن دسک تاپ و هم در ورژن موبایل می دانیم و در صورتی که ما را امین خود بدانید می توانیم خدمات زیر را ارائه کنیم:

اطمینان از اینکه وب سایت با تمامی الزامات فنی و استانداردهای طراحی که پیوسته در حال تغییر هستند، همگام و هم راستاست

اطمینان از اینکه سایت کاملاً کارآ بوده و در تمامی پلتفرم ها به خوبی کار می کند و ظاهر زیبایی نیز دارد، از جمله در پلتفرم های دسکتاپ، موبایل و لپ تاپ

متناسب سازی سایت با موضوعیت صنفی خاص و مقیاس عملیات مورد نظر کسب و کار

وب سایت تمامی کسب و کارها شایسته حضور موثر در بستر وب است. آژانس آران می تواند به تمامی کسب و کارها کمک کند که وبسایت آنها ظاهری شکیل و زیبا و سرزنده اشته باشد و به خوبی کار کند، صرنظر از نوع دستگاهی که کاربر استفاده می کنند یا جستجوگرهایی که مشتریان بالقوه کسب و کارها از آنها برای ورود به سایت استفاده می کنند. آژانس آران نه تنها ارزیابی اولیه را برای کشف میزان کارآیی و موثر بودن عملکرد سایت کسب و کارها انجام می دهد، بلکه هر روز و هر ماه تمامی تغییراتی که در محیط و بستر وب ایجاد می شود را به اطلاع کسب وکارها و کارفرمایان می رساند. اگر با آران پروژه خود را استارت بزنید، می توانید اطمینان داشته باشید که به روزترین مشاوره و خدمات طراحی سایت را در حوزه های زیر دریافت خواهید کرد:

برنامه نویسی سایت با به روزترین زبان های برنامه نویسی و طراحی سایت دنیا و بهترین و موثرترین تجربه و رابط کاربری

توسعه و طراحی اپلیکیشن های تحت وب و دارا بودن بهترین عملکرد

آخرین ترندها و گرایشات در خصوص ظاهر سایت

قابلیت انطباق بین پلتفرم ها و دستگاه های مختلف

برخی از نمونه کار های طراحی سایت ما

نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

با ما در تماس باشید و یا در واتساپ پیام دهید.

“طراحی وب به مهارت زیادی نیاز دارد. فرد باید مهارت‌های مختلفی را برای طراحی وب‌ به کار ببندد، از طراحی بصری (وب‌سایت چگونه به نظر می‌رسد) تا طراحی اساسی (وب‌سایت چگونه کار می‌کند). اولین تأثیرگذاری بر مخاطب همیشه مهم‌ترین حرکت شماست. این تأثیر همان تصویر ذهنی است که برای همیشه در ذهن مخاطبین شما باقی می‌ماند. وقتی کاربر وارد سایت شما می‌شود، فکر می‌کنید که واکنش غریزی و لحظه‌ای آنها چه خواهد بود؟ زمانی که کاربر برای اولین بار وارد سایت شما می‌شود، زمان کمی دارید که بتوانید تأثیرگذاری ذهنی اولیه‌ای را که به دنبال آن هستید روی کاربر داشته باشید (که معمولاً کمتر از ۸ ثانیه است). لذا مناسب‌سازی ظاهری سایتتان موضوعی است که واقعاً از اهمیت زیادی برخوردار است. وقتی کاربر سایت شما را می‌بیند، اولین چیزی که به آن توجه می‌کند، ظاهر (طراحی) و حسی است که از سایت شما می‌گیرد (رابط کاربری). آیا واقعاً پیامی که قصد دارید آن رامنتقل کنید، کاملاً واضح و مشخص است؟ آیا مخاطبان سایت می‌توانند سریع متوجه شوند که باید کجا کلیک کنند؟ آیا فراخوان‌ها یا همان CTAها واقعاً واضح و گویا هستند؟ طراحی سایت حرفه ای نه تنها ظاهر فوق‌العاده ای دارد، بلکه عملکرد فوق‌العاده ای نیز دارد که این عملکرد در وبسایت با ارائه‌ی محتوای درگیرکننده و جذاب، لینک‌های سودمند و مفید و هدایت هنرمندانه و نامحسوس فراهم می‌شود. از این رو سایت باید به‌گونه‌ای باشد که بازدیدکنندگان دقیقاً متوجه شوند که به دنبال چه چیزی هستند یا باید باشند.”

 • Asset
  چرا تمامی کسب و کار های کوچک، متوسط و بزرگ به سایت نیاز دارند؟
Asset

ارائه خدمات طراحی انواع اپلیکیشن اندروید و آی او اس

خدمات طراحی سایت های چند زبانه(انگلیسی، عربی و …)

طراحی سایت با انواع زبان های برنامه نویسی روز دنیا

طراحی سایت های وردپرس به شکل کاملاً مدرن و چشم گیر به همراه طراحی گرافیکی فوق العاده

پشتیبانی و خدمات پس از فروش  به صورت دائمی و هفت روز هفته

ارائه خدمات طراحی سایت های لوکس ویژه برند های لاکچری

خدمات طراحی سایت ویژه وکلا و موسسات حقوقی

طراحی شماتیک و اولیه پلن سایت جهت اخذ تأییدیه اولیه و امکان انجام اصلاحات و ویرایش آن

Asset
 • Asset
  سه مرحله اصلی طراحی سایت در آژانس آران

مرحله اول: برقراری تماس تلفنی با مشاورین و کارشناسان آران  

تنظیم جلسات حضوری یا ویدئو کال برای گوش دادن به دیدگاه های مشتریان در مورد نحوه طراحی ظاهر سایت و رسیدن به بهترین شیوه جهت طراحی سایت حرفه ای

 

مرحله دوم: مشاوره با تیم طراحی لوگو و گرافیک

قبل از آغاز فرآیند طراحی، جلساتی ترتیب داده می شود تا نحوه استفاده از هویت گرافیکی و ایجاد وجه تمایز با رقبا، ارتقای تجربه کاربری سایت و توسعه شناخته شدن برند تعیین و مشخص شود.

 

مرحله سوم: طراحی وبسایت حرفه ای

بررسی اطلاعات جمع آوری شده در مراحل قبل جهت طراحی سایت زیبا، شکیل و حرفه­ ای برای به حداکثر رساندن بهره وری و کارایی وب سایت و کسب وکار

نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

با ما در از طریق ایمیل تماس باشید.

  همین حالا تماس بگیرید!

  تا با مشاوره حرفه ای شما را شگفت زده کنیم

  هزینه طراحی سایت در آژانس آران

  چگونه محاسبه می شود؟

  جهت اطلاع از قیمت پکیج های طراحی سایت آران و همچنین امکان بهره مندی از تخفیف های جشنواره های ماهیانه طراحی سایت آران و رزرو سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید.

  Asset

  پکیج اختصاصی آران برای کسب و کارها

  جهت برآورد کردن تمام نیازهای سایت های کسب و کارها خدمات طراحی سایت زیر را به عنوان بخشی از پروژه طراحی سایت به تمامی کسب و کارها پیشنهاد می کنیم:

  ارزیابی سایت

  طراحان سایت و برنامه نویسان آران سایت شما را از تمامی جوانب کاملاً بررسی و آنالیز کرده، عملکرد آن را در تمامی پلتفرم ها و جستجوگرها رصد نموده، نقاط قوت و ضعف آن را مشخص می کنند و انواع و اقسام گزینه های مختلف را به شما پیشنهاد می کنند تا بتوانید آپدیت دقیقی را انتخاب کرده و خدماتی که به آنها نیاز دارید را انتخاب کنید.

  آپدیت های طراحی

  آژانس آران ظاهر و زیر ساخت سایت شما را متحول می کند تا کارآیی و اثربخشی سایت به بالاترین میزان ممکن برسد.

  ایجاد و ساخت طراحی وب اپلیکیشن ها

  اگر کسب و کار شما نیاز به طراحی فروشگاه آنلاین، داشتن فرم های بازخورد، تلفیق کانال های شبکه های اجتماعی با سایت یا هر نوع اپلیکیشن تحت وب دیگری داشته باشد، آژانس آران این خدمات رابه شما ارائه می دهد. ما می توانیم انواع و اقسام اپلیکیشن ها را با انواع و اقسام زبان های برنامه نویسی روز دنیا برای شما اختصاصی نویسی کنیم.

  گزارش های مرتب

  برای اطمینان از اینکه نحوه عملکرد وب سایت به چه ترتیب است، گزارش های اختصاصی و کاملاً مفصل را برای کارفرما آماده می کنیم که در این گزارش ها آخرین تغییرات دنیای دیجیتال و نحوه واکنش وبسایت کسب و کارها به این تغییرات کاملاً ذکر و آورده شده است. این گزارشات می توانند به تصمیم گیری کمک کرده و تغییرات مداوم را را برای وبسایت کسب و کار هدف مهیا نماید.

  وضعیت ایده آل

  کارفرما باید این اطمینان را داشته باشد که مجری پروژه همواره در کنار اوست. تمامی درخواست های کارفرما ظرف مدت زمان کمتر از 24 ساعت پاسخ داده می شود و در کمتر از یک هفته تمامی پروژه های مربوط به ترمیمات و نگهداری پروژه سایت اجرا می شود.

  آژانس تبلیغات خلاق و دیجیتال مارکتینگ آران یک آژانس تمام خدمات تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ است که با هدف حضور همه جانبه در بازار و حوزه تبلیغات در این عرصه فعالیت می کند. تیم آران متشکل از پرسنل و کارکنان مجرب و زبده و متخصص در تمامی حوزه های تبلیغات آفلاین و آنلاین است که با استراتژی های تخصصی، کاملا مدرن و علمی در حوزه تبلیغات فعالیت می کنند. تیم آران بیش از 15 سال سابقه حضور و فعالیت در حوزه تبلیغات را دارد و مشاور و مجری پروژه های تبلیغاتی گسترده و خلاقانه برندهای معتبر مختلف بوده است. چنانچه قصد دارید پروژه تبلیغات برند خود را کلید بزنید و در این زمینه نیاز به مشاوره جهت حضور هرچه پررنگ تر و قدرتمندتر در عرصه رقابت در بازار دارید اما نمی دانید که دقیقاً از کدام نقطه باید کار را آغاز کنید؛ چنانچه پیشتر پروژه های تبلیغاتی خود را شروع کرده اید اما از نتایج آن راضی نیستید؛ چنانچه قبلاً پروژه تبلیغات برند و کسب و کار خود را آغاز کرده اید و رضایت نسبی دارید اما به طور صد در صد به تمامی اهداف و مقاصد کسب و کاری خود دست نیافته اید، روی ما حساب کنید.

  درباره ما

  آژانس تبلیغات آران

  سایر خدمات ویژه طراحی سایت

  • ارائه خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن حرفه ای
  • ارائه خدمات طراحی ویژه سایت با پایتون و جوملا
  • ارائه خدمات طراحی جلوه های ویژه بصری در طراحی سایت
  • خدمات ویژه طراحی سایت های B2B
  • ارائه خدمات ویژه فرانت اند و بک اند توسط تیم حرفه ای فرانت کار و بک اندکار
  • طراحی سایت های اختصاصی با زبان برنامه نویسی Javascript
  Asset
  • طراحی صفحات حاوی اطلاعات کسب وکار و صفحات عمومی سایت
  • طراحی سیستم مدیریت محتوای حرفه ای برای کاربران جهت به روز رسانی محتوای سایت و اطلاعات مربوط به موقعیت های مکانی کسب وکار
  • طراحی فرم های درخواست برای مشاوره یا فرم های تماس با شرکت
  • طراحی حرفه ای هوم پیج یا صفحه اصلی سایت، صفحه درباره ما و صفحات خدمات
  • طراحی لندینگ پیج ها یا صفحات فرود اختصاصی و به شدت متقاعد کننده و درگیر کننده

  خدمات طراحی سایت آران مبتنی بر کسب درآمد و ایجاد ترافیک موثر و هدفمند

  نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

  با ما در از طریق ایمیل تماس باشید.

   همین حالا تماس بگیرید!

   تا با مشاوره حرفه ای شما را شگفت زده کنیم

   خدمات متمایز و منحصر به فرد طراحی سایت آران

   Asset
   • متناسب سازی وب سایت با بستر و بافت صنف خاص و مقیاس های عملیاتی مختلف
   • اطمینان از کارآیی و زیبایی وب سایت در پلتفرم های مختلف شامل دسکتاپ، موبایل و تبلت ها
   • اطمینان از اینکه وب سایت با تمامی الزامات فنی پیوسته در حال تغییر همگام و هماهنگ بوده و به طور اتوماتیک به روزرسانی می شود و تمامی استانداردهای کیفی نیز در آن رعایت می شود.
   • ارائه خدمات پشتیبانی فنی در طی ساعات اداری
   • پاسخگویی به تمامی درخواست ها و سوالات حداکثر 24 ساعت پس از ارائه درخواست و تکمیل به رزرسانی ها و نگهداری پروژه ها کمتر از یک هفته

   مشتریان ما چه می گویند؟

   نظرات تعدادی از مشتریان آران

   Assest

   خانم ذوالفنون

   مدیر برندینگ شرکت آسان ترابر

   تقریباً 2 سال قبل اقدام به جذب تیم دیجیتال مارکتینگ به صورت حضوری در داخل شرکت نمودیم. اما متأسفانه بعد از صرف هزینه های هنگفت در این حوزه و مهمتر از همه صرف مدت زمان زیاد به هیچ وجه از نتایج به دست آمده رضایت خاطر نداشتم. تا اینکه از کانال یکی از دوستان با آژانس تبلیغات خلاق آران و تیم حرفه ای این آژانس آشنا شدم. بعد از گذشت حدوداً 3 ماه در تمامی حوزه ها و جنبه های کسب و کاری شاهد بروز تحول و تغییرات شگفت و وسیع بودم.

   Assest

   آقای فرید محمدپور

   مدیر ارشد بازاریابی شرکت نگین خودرو 

   از بارزترین ویژگی های تیم متخصص آران دقت در اجرای امور، تخصص بالا و انجام استراتژیک و هدفمند خدمات در تمامی حوزه های تبلیغاتی است. تک تک اعضای این تیم در حوزه کاری خود متخصص بوده و ضمن انجام کار در سطوح حرفه ای و پیشرفته پاسخگویی بالایی را نیز برای تمامی مشتریان خود ارائه می کنند.

   Assest

   آقای مجتبی بحیرایی

   مدیر عامل شرکت توان افزا 

   در دنیای پر رقابت و هر لحظه پر نوسان و متلاطم کنونی کار کردن با یک آژانس تبلیغاتی خلاق در تمامی حوزه های بازاریابی و تبلیغاتی می تواند برای هر کسب و کاری یک مزیت رقابتی ممتاز و منحصر به فرد باشد.مطمئناً می توانند موففقیت های عظیمی را از حیث سودآوری و موفقیت برندشان برای خود رقم بزنند. در این خصوص آژانس آران حقیقتاً موجبات شگفتی و قدردانی اینجانب را به لحاظ انجام کار حرفه ای و تخصصی و تعهد در این حوزه برانگیخته است.

   برخی از مشتریان ما

   • مشاوره تخصصی زیبایی شناسی و طراحی و چیدمان سایت
   • مشاوره تخصصی در حوزه طراحی گرافیکی و لوگوی سایت
   • مشاوره تخصصی در حوزه طراحی حرفه ای کل سایت

   چرا آژانس آران را برای طراحی سایت خود انتخاب کنیم؟ 

   فردا هم دیر است، همین حالا جهت افزایش حداکثری ترافیک مشتریان سایت خود اقدام کنید 

   شما باید روی ایجاد تصویر بزرگی از کسب وکار خود در بلند مدت تمرکز داشته باشید. به همین دلیل باید به دنبال آژانس طراحی سایتی باشید که در مورد تمامی جزئیات یافتن شیوه های مطمئن و قابل اتکا برای دست یافتن به مشتریان جدید دغدغه مند است.

   • قابلیت انطباق بین تمامی پلتفرم ها
   • توسعه اپلیکیشن های تحت وب و ارتقای عملکرد
   • به کارگیری و استفاده از آخرین ترندها و گرایش ها و ظاهر و طراحی سایت
   • ارائه تمامی خدمات طراحی سایت به زبان های برنامه نویسی روز دنیا متناسب با تمامی نیازهای مشتریان

   ویژگی های سرویس حرفه ای طراحی سایت آژانس آران

   سوالات متداول

   مراحل راه اندازی وب سایت چیست؟

   1.تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت      2.انتخاب نام مناسب برای سایت       3.عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت      4.ثبت دامنه (نام سایت)    5.دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی      6.انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت       7.تائید طرح توسط شما      8.تدوین استراتژی عملکرد سایت       9.ورود اطلاعات اولیه وب سایت (اطلاعات نمونه)      10.طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها       11.اختصاص فضای اینترنتی (هاستینگ)  12.بارگذاری سایت طراحی شده بر روی فضای اینترنت هاستینگ       13.تحویل و آموزش وب سایت در محل شرکت       14.دریافت مابقی مبلغ قرارداد       15.شروع پشتیبانی یکساله وب سایت ( شامل آپدیت های نرم افزاری – برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب سایت )

   منظور از پهنای باند چیست؟

   پهنای باند در واقع میزان اطلاعاتی است که در طول ماه توسط سایت شما می تواند رد وبدل شود مثلا فرض کنید شما یک فایل ۱ مگابایتی را روی سایت خود قرار دهید و پهنای باند ماهیانه ی سایت شما ۲۰ گیگا بایت می باشد . در این صورت این فایل ۱ مگابایتی در طول ماه ۲۰۰۰۰ بار می تواند توسط افراد در اینترنت دانلود شود.

   دامنه چیست؟

   دامنه نام منحصر به فردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد  و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه (دات) از هم جدا شده اند . قسمت اول ماهیت آدرس www قسمت دوم نام دامنه domain name و به قسمت سوم پسوند دامنه می گویند.

   منظور از پیاده سازی سایت چیست؟

   برنامه نویسی و کدنویسی یک وب سایت بر اساس طرحی که قبلا توسط طراح آماده شده را پیاده سازی یا توسعه آن می گویند. در واقع پیاده سازی جان بخشیدن به طرح با کد است!

   وب سایت (Responsive) چیست؟

   در گذشته برای نمایش یک سایت در موبایل یک طراحی مجزا انجام می دادند در این نوع طراحی سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص می داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می کند. در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می نمود. اما در طراحی سایت واکنشگرا که بیشتر به همان  Responsive Webdesign  مشهور است ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی می شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css مربوطه بارگذاری می شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می شود.

   بهینه سازی وب سایت چیست؟

   سئو روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتورهای جستجو وارد سایت می شوند. سئو  جنبه های متفاوتی دارد، از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند. به عبارت دیگر سئو به این معناست: اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است. سئو تنها درباره موتورهای جستجو نیست  بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به گونه ای است که برای کاربران خوشایند باشد.