خدمات جامع و استراتژیک بازاریابی شبکه های اجتماعی آران

 • ارائه خدمات ویژه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی توسعه دهنده کسب و کار
 • خدمات تولید محتوا در تمامی شبکه های اجتماعی بومی و بین المللی
 • تولید محتوا در تمامی پلتفرم های پیام رسان ویژه و خاص هر پلتفرم
 • اجرا ی کمپین های تبلیغاتی هدفمند و استراتژیک
Asset 453

چرا تمامی کسب و کار های کوچک، متوسط و بزرگ به خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی نیاز دارند؟

فواید بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

 

۱. افزایش آگاهی برند
۲. ایجاد مشتری راغب و افزایش نرخ تبدیل
۳. تقویت رابطه با مشتری‌ها
۴. یادگیری از رقبا
بازاریابی شبکه های اجتماعی به شما اجازه می‌دهند بفهمید چه چیزی برای رقبایتان مفید واقع‌شده و چه چیزهایی جواب نمی‌دهد؛ بنابراین به شما کمک می‌کنند تصمیم بگیرید چه چیزی را باید یا نباید در رویکرد شرکتتان تغییر دهید. بررسی حساب‌های شبکه های اجتماعی رقبایتان می‌تواند به شما کمک کند مطمئن شوید بازاریابی‌تان از دیگران متمایز است و فقط مختص برند شماست.

بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی به فعالیت خلق محتوا برای تبلیغ کسب‌وکار و محصولاتتان در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی مثل فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر گفته می‌شود. محتوای یکتای شما باید متناسب با پلتفرم خاصی تغییر کند که محتوا را در آن به اشتراک می‌گذارید تا به تقویت مکالمات و افزایش آگاهی برند کمک کند.
بازاریابی محتوا تماماً در مورد رویارویی با مخاطب و مشتریان هدف درجایی است که حضور دارند و به‌طور اجتماعی با یکدیگر و برند شما در حال تعامل‌اند.
اگرچه بازاریابی شبکه های اجتماعی به‌طورکلی به‌طور خارق‌العاده‌ای برای رشد تجارت شما ارزشمند و مفید است اما راهبرد شما بر اساس نوع شبکه‌ی اجتماعی که مخاطبانتان در آن‌وقت می‌گذرانند متفاوت خواهد بود.

Asset 451
 • Asset
  خدمات شبکه های اجتماعیانجام این خدمات توسط آژانس آران چه فوایدی برای کسب و کار شما به همراه دارد؟

ارائه تقویم و پلن محتوای استراتژیک و هدفمند

ارائه استراتژی تولید محتوا متناسب و سفارشی سازی شده برای کسب و کار و خاص هر پلتفرم

ارائه خدمات کپی رایت کپشن های پست ها به صورت کاملا عملی و استراتژیک

همگام سازی ترافیک ایجاد شده از شبکه های اجتماعی با سایر کانال های بازاریابی آنلاین جهت حداکثر سازی ترفیک ورودی به تمامی کانال های آنلاین

طراحی شماتیک و اولیه و امکان انجام اصلاحات و ویرایش

بهینه سازی کمپین های بازاریابی در شبکه های اجتماعی جهت افزایش نرج تبدیل

تولید انواع فرمت های محتوایی جهت تاثیرگذاری حداکثری بر مخاطبین و کاربری و منطق با الگوریتم های روز پلتفرم های شبکه های اجتماعی

تجزیه و تحلیل کاملا اصولی و هدفمند،رصد و گزارش دهی نتایج به صورت مستمر و مداوم

نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

با ما در از طریق ایمیل تماس باشید.

  همین حالا تماس بگیرید!

  تا با مشاوره حرفه ای شما را شگفت زده کنیم

  درباره ما

  آژانس تبلیغات آران

  آژانس تبلیغات خلاق و دیجیتال مارکتینگ آران یک آژانس تمام خدمات تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ است که با هدف حضور همه جانبه در بازار و حوزه تبلیغات در این عرصه فعالیت می کند. تیم آران متشکل از پرسنل و کارکنان مجرب و زبده و متخصص در تمامی حوزه های تبلیغات آفلاین و آنلاین است که با استراتژی های تخصصی، کاملاٌ مدرن و علمی در حوزه تبلیغات فعالیت می کنند. تیم آران بیش از 15 سال سابقه حضور و فعالیت در حوزه تبلیغات را دارد و مشاور و مجری پروژه های تبلیغاتی گسترده و خلاقانه برندهای معتبر مختلف بوده است. چنانچه قصد دارید پروژه تبلیغات برند خود را کلید بزنید و در این زمینه نیاز به مشاوره جهت حضور هرچه پررنگ تر و قدرتمندتر در عرصه رقابت در بازار دارید اما نمی دانید که دقیقاً از کدام نقطه باید کار را آغاز کنید؛ چنانچه پیشتر پروژه های تبلیغاتی خود را شروع کرده اید اما از نتایج آن راضی نیستید؛ چنانچه قبلاً پروژه تبلیغات برند و کسب و کار خود را آغاز کرده اید و رضایت نسبی دارید اما به طور صد در صد به تمامی اهداف و مقاصد کسب و کاری خود دست نیافته اید، روی ما حساب کنید. موفقیت برند و کسب و کار شما موفقیت ماست. آژانس تبلیغاتی آران با بررسی استراتژیک و هدفمند وضعیت فعلی کسب و کار شما بهترین استراتژی های تبلیغاتی را برای شما طرح ریزی و اجرا خواهند کرد. آنچه خدمات و تیم آران را از سایر رقبا متمایز می کند، اجرای کاملاً تخصصی و استراتژیک و علمی تمامی پروژه هاست. ما مدعی نیستیم که پایین ترین قیمت را برای خدمات ارائه می کنیم به این دلیل که معتقدیم انجام دادن کار خوب، استراتژیک، هدفمند و علمی مطمئناً از سوی مشتریان حرفه ای و کاربلد دیده می شود و تفاوت آن با سایر خدمات بی کیفیت، غیر علمی، بدون برنامه و بدون متخصصین مدیا و رسانه های استراتژی خاص مشخص می شود. لذا معتقدیم آژانس هایی که ادعای اخذ کمترین هزینه را دارند، به هیچ وجه در حوزه خدماتی که ارائه می دهند، خبره و کارشناس و کاربلد نیستند و صرفاً باری به هر جهت و کاملاً غیر علمی و غیر تخصصی کار می کنند. پس با انتخاب درست بهترین نتایج را برای کسب و کار خود به لحاظ سودآوری بیشتر و رسیدن به مقاصد و اهداف کسب وکاری خود رقم بزنید. ضمناً ما کسب بهترین نتایج را هم گارانتی می کنیم.

  سایر خدمات ویژه شبکه های اجتماعی

  • ارائه خدمات پشتیبانی فنی و تکنیکال در جهت افزایش ضریب امنیت صفحات شبکه های اجتماعی به صورت دائمی
  • مدیا شناسی کسب و کارهای مختلف جهت انتخاب بهترین و موثرترین کانال های شبکه های اجتماعی برای حضور قدرتمندتر و موثرتر کسب و کارها توسط کارشناسان تجزیه و تحلیل رسانه ای
  • اجرای کمپین های قدرتمند تبلیغاتی زودبازده در شبکه های اجتماعی
  • تولید انواع پست های جذاب و خیره کننده و چشمگیر جهت حداکثرسازی نرخ تعامل و درگیری و مشارکت کاربران
  • افزایش تضمینی ضریب نفوذ محتوایی در تک تک پلتفرم های شبکه های اجتماعی
  • به کارگیری استراتژی ای کاملاً ارگانیک در جهت افزایش نرخ تعامل و مشارکت کاربران و مخاطبین هدف
  • بهینه سازی مداوم و مستمر کمپین های بازاریابی در شبکه های اجتماعی بر اساس بازخوردهای اخذ شده از موج های تولید محتوا در بازه های زمانی مختلف

  مشتریان ما چه می گویند؟

  نظرات تعدادی از مشتریان آران

  Assest

  خانم ذوالفنون

  مدیر برندینگ شرکت آسان ترابر

  تقریباً 2 سال قبل اقدام به جذب تیم دیجیتال مارکتینگ به صورت حضوری در داخل شرکت نمودیم. اما متأسفانه بعد از صرف هزینه های هنگفت در این حوزه و مهمتر از همه صرف مدت زمان زیاد به هیچ وجه از نتایج به دست آمده رضایت خاطر نداشتم. تا اینکه از کانال یکی از دوستان با آژانس تبلیغات خلاق آران و تیم حرفه ای این آژانس آشنا شدم. بعد از گذشت حدوداً 3 ماه در تمامی حوزه ها و جنبه های کسب و کاری شاهد بروز تحول و تغییرات شگفت و وسیع بودم.

  Assest

  آقای فرید محمدپور

  مدیر ارشد بازاریابی شرکت نگین خودرو 

  از بارزترین ویژگی های تیم متخصص آران دقت در اجرای امور، تخصص بالا و انجام استراتژیک و هدفمند خدمات در تمامی حوزه های تبلیغاتی است. تک تک اعضای این تیم در حوزه کاری خود متخصص بوده و ضمن انجام کار در سطوح حرفه ای و پیشرفته پاسخگویی بالایی را نیز برای تمامی مشتریان خود ارائه می کنند.

  Assest

  آقای مجتبی بحیرایی

  مدیر عامل شرکت توان افزا 

  در دنیای پر رقابت و هر لحظه پر نوسان و متلاطم کنونی کار کردن با یک آژانس تبلیغاتی خلاق در تمامی حوزه های بازاریابی و تبلیغاتی می تواند برای هر کسب و کاری یک مزیت رقابتی ممتاز و منحصر به فرد باشد.مطمئناً می توانند موففقیت های عظیمی را از حیث سودآوری و موفقیت برندشان برای خود رقم بزنند. در این خصوص آژانس آران حقیقتاً موجبات شگفتی و قدردانی اینجانب را به لحاظ انجام کار حرفه ای و تخصصی و تعهد در این حوزه برانگیخته است.

  نمونه کارهای اینستاگرام

  IMG_2422
  IMG_2423
  faranak-min
  IMG_2425
  hami-min
  aran-min

  سوالات متداول

  از خدمات شبکه‌های اجتماعی شما چه انتظاراتی باید داشته باشیم؟

  افزایش فالوئر، افزایش نرخ مشارکت، افزایش ترافیک وبسایت، افزایش نرخ تبدیل که همه این‌ موارد در بلندمدت منجر به افزایش نرخ فروش می‌شوند.

  از خدمات شبکه‌های اجتماعی شما چه تعداد افزایش فالوئر ماهانه‌ای را می‌شود انتظار داشت؟

  بسته به شبکه‌(های) اجتماعی انتخابی و چگونگی اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، نرخ افزایش تعداد فالوئر متغیر خواهد بود.

  بازاریابی محتوا چیست؟

  بازاریابی محتوا فرآیند ایجاد و توزیع متعلقات مطالعاتی سرگرم کننده و یا آموزشی به منظور ایجاد آگاهی از برند، ایجاد ترافیک کاربران و ترغیب مشتریان راغب بالقوه و افزایش فروش است. بازاریابی محتوا عمدتاً بدون هزینه بوده و به طور کاملاً واضح و آشکار برند شما را آنطور که تبلیغات پروموت و ارتقا می دهند، تبلیغ می کند.

  از خدمات شبکه‌های اجتماعی شما چه سطحی از افزایش ترافیک وبسایت ماهانه‌ای را می‌شود انتظار داشت؟

  با افزایش نرخ مشارکت و نیز افزایش تعداد فالوئر در شبکه‌های اجتماعی انتخابی‌تان، می‌توانید به تدریج شاهد افزایش سطح ترافیک ماهیانه‌ وبسایت‌تان باشید. اما اگر می‌خواهید شاهد افزایش پرسرعت ترافیک وبسایت‌تان باشید به شما استفاده از خدمات گوگل ادز خودمان را پیشنهاد می‌کنیم.

  زودترین بازه زمانی‌که می‌توان شاهد نتایج دلخواه خود باشیم، چه زمانی است؟

  بسته به نوع شبکه(های) اجتماعی انتخابی و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی برای آن(ها)، گزارش نتایج حاصل از این اقدامات را می‌توانید ماهیانه از طرف ما دریافت کنید.

  قرارداد خدمات شبکه‌های اجتماعی شما چند ماهه بسته می‌شود؟

  ما قراردادهای حداقل سه‌ماهه را به شما پیشنهاد می‌کنیم، چون زودتر از این بازه زمانی، نمی‌توان انتظار دریافت نتایج مطلوبی را داشت. پس از آن بسته به نیازهای شما درخصوص ادامه همکاری می‌شود، قراردادهای چندماهه یا ماهیانه پشتیبانی نوشت.