خدمات جامع بازاریابی و برندینگ استراتژیک آران

 • ارائه انواع خدمات برندینگ و برندسازی
 • ارائه استراتژی ها و پلن های برندینگ در هر دو حوزه خدمات و محصول
 • ارائه خدمات برندینگ همگام و همراه با کمپین ها و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی پلن ها و برنامه های ریبرندینگ
 • خدمات ویژه طراحی لوگو در استراتژی برندینگ و ریبرندینگ
Asset 419
Asset 420

اجرای پروژه های یکپارچه و استراتژیک برندینگ و برندسازی آران

کارفرما به بیشتر دیده شدن و شناخته شدن برندش از سوی مشتری نیاز دارد. در واقع، کارفرما به اصلاح رویکرد بازاریابی‌اش جهت متمایز شدن از رقبا و نیز پشتیبانی بهتر از موقعیت خود به عنوان یک رهبر در صنعت نیاز دارد. بااین‌حال، فقدان اقدامات بازاریابی باثبات و مستمر از سرعت روند دستیابی با این اهداف کاسته است.
کارفرما می‌خواهد برنامه برندسازی‌اش را در راستای موارد زیر، بروزرسانی می‌کند:
ایجاد شناخت و اعتبار با مشتریان جدید و بهبود نرخ تبدیل
هماهنگ‌سازی اقدامات بازاریابی، ارتباطی و روابط عمومی برای ثبات بهتر در برندسازی
متمایزسازی برند کارفرما از رقبایش جهت ایجاد یک پایگاه مشتریان وفادار
بدون استفاده مستمر از یک استراتژی برندسازی، کارفرما ریسک از دست دادن مشتریان خریدار و فروش احتمالی را به رقبایش باید به جان بخرد؛ رقبایی که رویکردهای بازاریابی مشخص و مدون‌تری دارند. ایجاد یک برند قوی برای رشد و ماندگاری بلندمدت برند کارفرما ضرورت دارد.

چرا برندینگ برای هر کسب و کاری یک ضرورت است؟

روند پژوهش، گسترش و بکارگیری مجموعه‌ای از ویژگی‌هایی متمایز در سازمان شما با این هدف که مصرف‌کنندگان بتوانند برندتان را به محصولات و خدمات‌تان ربط دهند را برندینگ می گویند. محصولات هرگز فقط یک محصول نیستند، کوکاکولا چیزی بیش از یک نوشابه خشک‌وخالی است. عالیس دیگر فقط یک دوغ خوشمزه نیست. نوین‌چرم چیزی بیش از کیف و کفش چرمی درجه یک است و مای نیز صرفاً یادآور میز آرایش خانم‌ها نیست.تعامل با این محصولات منجر به کسب تجربه می‌شود و ما نیز بر اساس تجربه‌ ذهنی که از آن‌ها داریم خرید می‌کنیم. همچنین شرکت‌هایی که این محصولات را تولید و بازاریابی می‌کنند می‌دانند دقیقاً می‌خواهند هنگام خرید (یا مدنظر قرار دادن آنها به عنوان گزینه هایی برای خریدهای بعدی) چه تجربه‌ای داشته باشید. دقیقاً به همین دلیل است که شرکت‌ها اقدام به خلق برند می‌کنند. شرکت‌هایی که برندهای قوی تولید می‌کنند می‌دانند برندشان به چه چیزی نیاز دارد تا بتواند همه‌جا گسترده شود؛ از نحوه نگارش کپشن‌های اینستاگرام گرفته تا ترکیب‌بندی رنگ، آخرین تبلیغ بیلبوردی‌شان یا موادی که در بسته‌بندی محصولات از آن استفاده می‌کنند همه و همه کاملاً فکر شده است. آن‌ها می‌دانند نامی که روی محصولات می‌زنند چیزی بیشتر از یک برچسب است. نتیجه این است که این برندها در بین صف بلندبالایی از گزینه‌های دیگر کاملاً شناخته‌شده، محبوب و منتخب هستند. چه کسی است که چنین چیزی نخواهد؟ ما هم در آژانس تمام خدمات تبلیغات خلاق آران، همین را برای برند خودمان می‌خواهیم. به همین علت قصد داریم تا در این مقاله به شما آموزش دهیم چگونه برندی قوی خلق و مدیریت کنید تا به کسب‌وکارتان کمک شود، مورد تحسین قرار گیرد، در یادها بمانید و از رقبا پیشی بگیرید.

 • Asset
  آژانس دیجیتال مارکتینگ آران دقیقاً چه خدماتی را در حوزه برندینگ ارائه می دهد؟

تجزیه ‌و تحلیل عملکرد فعلی برند شما: 

بدون وجود معیاری برای درک چگونگی عملکرد برندتان، ایجاد یک استراتژی برندینگ حرفه ای اقدامی حدسی و بی‌برنامه تلقی خواهد شد. با جمع‌آوری اطلاعات درخصوص رویکردهای بازاریابی و روابط عمومی فعلی‌ و چگونگی بکارگیری‌شان برای برندتان، ریشه مشکلات شما را پیدا می‌کنیم.

 

توسعه یک استراتژی برندسازی اختصاصی برای ایجاد وفاداری و بهبود وضعیت رقابتی :

یک استراتژی برندینگ نقش مهمی ایفا می‌کند، چون یک برند اغلب ارزش و ماندگاری بیشتری نسبت به تک تک محصولات و خدمات آن شرکت دارد. بااین‌حال، آن استراتژی برندینگ باید در بین کانال‌های بازاریابی، روابط عمومی و ارتباطی از ثبات برخوردار باشد.

 

پیاده‌سازی و اجرای یک کمپین برندسازی جدید :

مهم‌ترین بخش از کمپین برندسازی، اجرای آن است. اجرا همه‌چیز را از وبسایت و لوگو، تا جزئیات کوچکی همچون راهنماها، آواتارهای شبکه‌های اجتماعی، بیزینس کارت‌ها و سایر ملزومات اداری شامل می‌شود. شیوه ارائه برند شما باید باثبات باشد و برند جدیدتان به شکلی کارآمد و نظام‌مند پیاده‌ شود، طوری‌که بدون خدشه وارد شدن به برندتان از منظر مشتریان فعلی و مشتریان احتمالی‌تان، مشهود و دردسترس جلوه کند.

نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

با ما در تماس باشید و یا در واتساپ پیام دهید.

 • Asset
  خدمات برندینگ آرانانجام این خدمات توسط آژانس آران چه فوایدی برای کسب و کار شما به همراه دارد؟

اجرای صفر تا صد خدمات و متدهای برندینگ و مدیریت برند

ارائه خدمات ویژه برندسازی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی

ارائه خدمات طراحی هویت بصری و سازمانی در قالب استراتژی های برندینگ جامع و هدفمند

ارائه خدمات ویژه پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی

تبلیغات در کانال ها و پلتفرم های مختلف آنلاین و آفلاین در جهت و همگام با استراتژی ها و اهداف برندینگ به طور یکپارچه

بکار گیری بروزترین، مدرن ترین و قدرتمندترین استراتژی های برندینگ و برندسازی روز مطابق با استانداردهای  جهانی

نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

با ما در از طریق ایمیل تماس باشید.

  همین حالا تماس بگیرید!

  تا با مشاوره حرفه ای شما را شگفت زده کنیم

  فرآیند گام به گام ارائه خدمات برندنیگ در آژانس آران چگونه است؟

  پیاده‌سازی استراتژیک برندسازی

  بعد از تدوین یک استراتژی برندسازی، راهنماهایی برای برندسازی وبسایت، بلاگ، شبکه‌های اجتماعی، کمپین‌های ایمیلی، نمایه ها، لوگو انیمیشن‌ها و سایر فعالیت‌ها و ابزارهایی که برندتان از آن استفاده می‌کند، ایجاد می‌کنیم. همچنین ما استراتژی جدید را وارد ملزومات اداری چاپی شما همچون قالب‌های اداری و بیزینس کارت‌ها می‌کنیم. ما راهنماهایی برای نمایش برندتان در ایونت ها به صورت تبلیغاتی، ملزومات مورد استفاده ‌قرارگرفته در ایونت ها و تابلوها ایجاد می‌کنیم. هدف بلندمدت از انجام این کار، یک رویکرد ایجاد برند باثبات در جریان تمام داد و ستدها با مشتریان فعلی و احتمالی خواهد بود. نتایج چندوجه خواهند داشت: 1) سطح شناخت بیشتر برند شما و ویژگی های مثبت آن؛ 2) تمایز بخشی بهینه سازی شده برای برندتان به عنوان یک نیروی برتر در بازار؛ و 3) افزایش نرخ تبدیل با افزایش آگاهی و شناخت مشتریان احتمالی نسبت به محصولات و رویکرد شما و ایجاد یک رابطه مثبت بین این دو.

  پژوهش و تحلیل

  ما کارمان را با جمع‌آوری اطلاعات درخصوص اقدامات بازاریابی فعلی‌تان و چگونگی ارائه برندتان به مشتریان آغاز می‌کنیم. از اینجا مجموعه‌ای از گام‌ های پژوهشی را جهت سنجش عملکرد برند به‌ویژه درخصوص مشتریان فعلی طی می‌کنیم. این کار از طریق ترکیبی از پیمایش‌های آنلاین و گروه‌های متمرکز انجام خواهد شد. مرحله بعدی، تجزیه‌وتحلیل رقبا در راستای تعیین موقعیت برند فعلی در بازار است. در نهایت، ما بررسی دقیق و کاملی از برند فعلی شما را با تجزیه و تحلیل تعهد و شخصیت درک‌شده، ارزش و تاریخچه برندتان در اختیار خواهیم داشت. این بررسی دقیق یک تجزیه‌وتحلیل SWOT (نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها) را نیز شامل می‌شود که ما را در راستای ایجاد یک استراتژی برند اختصاصی یاری می کند که می‌توان آن را در مسیر فعالیت‌های بازاریابی، ارتباطاتی و روابط عمومی بکار گرفت.


  توسعه یک استراتژی برندسازی اختصاصی

  برمبنای نتایج مرحله پژوهش و تحلیل، یک استراتژی برندسازی بلندمدت ایجاد می‌کنیم که منحصراً تعهد، شخصیت و جایگاه مطلوب برند شما را با تعیین نقاط ضعف و سرمایه‌گذاری روی نقاط قوت، مشخص می‌کند. این استراتژی در برنامه جامع بازاریابی کارفرما برای هماهنگ‌ شدن با اهداف بلندمدت برندینگ با اهداف کوتاه‌مدت بازاریابی، به کار گرفته می شود.

  درباره ما

  آژانس تبلیغات آران

  آژانس تبلیغات خلاق و دیجیتال مارکتینگ آران یک آژانس تمام خدمات تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ است که با هدف حضور همه جانبه در بازار و حوزه تبلیغات در این عرصه فعالیت می کند. تیم آران متشکل از پرسنل و کارکنان مجرب و زبده و متخصص در تمامی حوزه های تبلیغات آفلاین و آنلاین است که با استراتژی های تخصصی، کاملاٌ مدرن و علمی در حوزه تبلیغات فعالیت می کنند. تیم آران بیش از 15 سال سابقه حضور و فعالیت در حوزه تبلیغات را دارد و مشاور و مجری پروژه های تبلیغاتی گسترده و خلاقانه برندهای معتبر مختلف بوده است. چنانچه قصد دارید پروژه تبلیغات برند خود را کلید بزنید و در این زمینه نیاز به مشاوره جهت حضور هرچه پررنگ تر و قدرتمندتر در عرصه رقابت در بازار دارید اما نمی دانید که دقیقاً از کدام نقطه باید کار را آغاز کنید؛ چنانچه پیشتر پروژه های تبلیغاتی خود را شروع کرده اید اما از نتایج آن راضی نیستید؛ چنانچه قبلاً پروژه تبلیغات برند و کسب و کار خود را آغاز کرده اید و رضایت نسبی دارید اما به طور صد در صد به تمامی اهداف و مقاصد کسب و کاری خود دست نیافته اید، روی ما حساب کنید. موفقیت برند و کسب و کار شما موفقیت ماست. آژانس تبلیغاتی آران با بررسی استراتژیک و هدفمند وضعیت فعلی کسب و کار شما بهترین استراتژی های تبلیغاتی را برای شما طرح ریزی و اجرا خواهند کرد. آنچه خدمات و تیم آران را از سایر رقبا متمایز می کند، اجرای کاملاً تخصصی و استراتژیک و علمی تمامی پروژه هاست. ما مدعی نیستیم که پایین ترین قیمت را برای خدمات ارائه می کنیم به این دلیل که معتقدیم انجام دادن کار خوب، استراتژیک، هدفمند و علمی مطمئناً از سوی مشتریان حرفه ای و کاربلد دیده می شود و تفاوت آن با سایر خدمات بی کیفیت، غیر علمی، بدون برنامه و بدون متخصصین مدیا و رسانه های استراتژی خاص مشخص می شود. لذا معتقدیم آژانس هایی که ادعای اخذ کمترین هزینه را دارند، به هیچ وجه در حوزه خدماتی که ارائه می دهند، خبره و کارشناس و کاربلد نیستند و صرفاً باری به هر جهت و کاملاً غیر علمی و غیر تخصصی کار می کنند. پس با انتخاب درست بهترین نتایج را برای کسب و کار خود به لحاظ سودآوری بیشتر و رسیدن به مقاصد و اهداف کسب وکاری خود رقم بزنید. ضمناً ما کسب بهترین نتایج را هم گارانتی می کنیم.

  • Asset
   چرا باید آژانس آران را برای انجام خدمات برندینگ انتخاب کنیم؟کارفرما نیاز دارد برای ایجاد وفاداری مشتری، به مشارکت واداشتن مشتریان احتمالی جدید و ایجاد یک جریان درآمد باثبات و دریافت توصیه از سوی مشتریان برندش را در بازار از سایر رقبا متمایز سازد. متخصصان ما در شرکت آران برای دستیابی به این مهم می‌توانند تجزیه‌وتحلیل‌های لازم را انجام داده و استراتژی مناسبی را برایتان توسعه دهند. در ادامه مزایای همکاری با شرکت آران نسبت به سایر آژانس‌های تبلیغات بازاریابی آورده شده است:

  متخصصان برندینگ آران اصولی کار می‌کنند.

  بسیاری از متخصصان بازاریابی، برندینگ را یک مسئله خیلی پرزرق و برق و چشمگیر می‌بینند. آن‌ها می‌خواهند کارفرماهایشان را پیش از انجام فعالیت‌های لازم برای درک جایگاه فعلی آن برند در نظر مشتریانش، با خدمات ویژه و اختصاصی غافلگیر کنند. تیم شرکت آران بخوبی اهمیت پژوهش و تحلیل برای ارائه یک سری اصول استاندارد پیش از تدوین یک استراتژی جدید را درک می‌کند.

  در شرکت آران، یک تیم متخصص و مجرب با بهره‌مندی از سطح دانش، تجربه و خلاقیت کافی حضور دارند.

  بسیاری از متخصصان بازاریابی، برندینگ را یک مسئله خیلی پرزرق و برق و چشمگیر می‌بینند. تیم استراتژی برندینگ ما از مهارت‌های بازاریابی متعددی برخوردارند. ما قادر به شناسایی ابزارهای ضروری در کنار یک استراتژی برندسازی در قالب برنامه بازاریابی موجود هستیم. اینکه می‌دانیم چطور می‌شود همه آن اقدامات را در قالب یک رویکرد بلندمدت و نتیجه‌محور هماهنگ نمود، اهمیت بیشتری داشته باشد.

  شرکت آران در طول پروسه اجرای برندینگ پذیرای نظرات کارفرما می‌باشد.

  ما برای برقراری ارتباطات دوطرفه با شما اهمیت زیادی قائل هستیم و شما در ارائه نظرات خود در طول پروسه برندینگ کاملاً آزاد هستید و ما پذیرای بازخوردهای شما خواهیم بود. هر زمان که احساس کردید، استراتژی ما برای ایجاد یک مسیر جدید متناسب با نیازها و فرهنگ کاری شما نیاز به تغییر رویکرد دارد، با شرکت‌تان همکاری خواهیم کرد. اگر کارفرما در اجرای پروژه‌ احساس آرامش خاطر نداشته باشد، آن استراتژی برندینگ از کارآمدی برخوردار نخواهد بود.

  Asset 418

  سایر خدمات ویژه برندینگ

  • ارائه خدمات برندینگ و برندسازی در مدیاها و رسانه های مختلف توسط تیم طرحریزی و اجرای پلن های حرفه ای برندینگ رسانه ای
  • ارائه خدمات ویژه برندسازی شرکتی
  • خدمات برندسازی شخصی در اینستاگرام
  • ارائه خدمات برندینگ و برندسازی در انواع و اقسام صنایع (مواد غذایی، صنایع دستی، پوشاک، صنعت ساختمان، صنعت بیمه، صنایع کوچک و ...)
  • امکان عقد قراردادهای کوتاه، میان و بلندمدت
  • ارائه خدمات ویژه برندینگ محصولات کشاورزی و مقاصد گردشگری

  هزینه طراحی سایت در آژانس آران

  چگونه محاسبه می شود؟

  جهت اطلاع از قیمت پکیج های طراحی سایت آران و همچنین امکان بهره مندی از تخفیف های جشنواره های ماهیانه طراحی سایت آران و رزرو سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید.

  برخی از مشتریان ما

  نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

  با ما در از طریق ایمیل تماس باشید.

   همین حالا تماس بگیرید!

   تا با مشاوره حرفه ای شما را شگفت زده کنیم

   سوالات متداول

   برند چیست و چرا برای موفقیت یک شرکت برند ضروری است؟

   برند هویت متصور شده و ارتباط احساسی با کمپانی شما و محصولات و خدمات آن است. هویت و برند باید استمرار داشته باشد و به صورت کاملاً یکنواخت در کل سطوح سازمانی قرار بگیرد تا کاملاً موثر باشد. شما به دنبال این هست باید در هر کاری که انجام می دهید به دنبال برندینگ یک شکل و متحد باشید. از لوگوی کمپانی تان گرفته تا گزارش سالیانه تان در غیر این صورت کارکنان و مشتریان احتمالی شما اطلاعات متناقضی را دریافت کرده و گیج می شوند.

   برندینگ چیست؟

   برندینگ یعنی توسعه تصویر یک شکل و ثابت و سفارشی و اختصاصی از کسب و کار شما (و برند شما) چه از داخل و چه از خارج از سازمان و شرکت شما. برندینگ باعث جلب توجه می شود، داستان شما را نقل می کند و شما را از رقبایتان جدا می کند و امکان خرید را برای آنها آسانتر می کند.

   پیشتر برندینگ به این معنی بود که تمام آنچه که صاحب یک کسب و کار نیاز دارید تا در بازار کار به موفقیت دست پیدا کنید این است که یک کارت بازرگانی داشته باشید، در صفحات زرد اقدام به انجام تبلیغات کنید و یک محصول یا خدمات شایسته و قابل تحسین به بازار عرضه کنید. اما این ایده دیگر کارساز نیست. تمام آنچه که شما به آن نیاز دارید تا در بازار کار به موفقیت دست پیدا می کنید، این است که یک وب سایت داشته باشید، بروشور داشته باشید و خیلی چیزهای دیگر.

   چرا باید برندینگ کنیم؟

   اگر هویت برند شما قدرتمند و قابل تشخیص و تمییز نباشد، بین شما و مخاطبین تان نوعی عدم اتصال و عدم ارتباط به وجود می آید. در این صورت پیام اشتباهی را به مخاطبین تان ارسال می کنید. شما باید تصویر برندی را برای کمپانی تان داشته باشید که نه تنها آگاهی ایجاد می کند، بلکه مشتریان بالقوه شما را به خرید ترغیب می کند.

   اختلاف بین لوگوی کمپانی و برندینگ چیست؟

   لوگوی شما فقط بخشی از الگوی شماست و بسیار مهم است و نقش مهمی در بازاریابی برند شما ایفا می کند.

   شما چه چیزی را ارائه می کنید که دیگران ارائه نمی کنند؟

   گوش هایی که واقعاً به اهداف شما گوش می کنند، چشم هایی که کمپانی شما را موفق می پندارند، واقعاً باید خلاقیت متمایز و متفاوتی را داشته باشید و ارائه کنید و دستانی که برند شما را مدیریت می کنند تا داستان برند شما را به سطوح بالاتر ارتقا دهند.

   زمانی یک نفر روی لوگوی کمپانی من کار کرده اما خیلی گوشش به حرف های من بدهکار نبود و من لوگویم را دوست ندارم. آیا خدماتی که شما ارائه می کنید متفاوت است؟

   در آران ما زمانی را صرف گوش دادن به تمامی صحبت ها و عقاید و نظرات شما می کنیم و چه مثبت و چه منفی تمامی حرف ها و نظرات و عقاید شما اعمال می شود. باید همه چیز را در مورد کمپانی شما بدانیم و داستان برند شما را هم بشنویم تا بتوانیم بهترین پلن برندیگ را برای کمپانی شما فراهم کنیم.

   هر چند وقت یکبار باید تصویر برندم را به روزرسانی کنم؟

   اکثر شرکت های بزرگ تصویر برندشان را هر 7 الی 10یکسال یکبار به روزرسانی کنند صرف نظر از موقعیت و شرایطی که در آن هستند.

   آیا می توانم یک شرکت برندیگ حرفه ای را برای انجام و اجرای پلن های برندیگ کمپین خودم به کار بگیرم؟

   بله قطعاً می توانید. اگر بدانید که دامنه خدمات ما تا چه حد است و اینکه پکیج های ما تا چه حد مقرون به صرفه و ایده آل هستند. مطمئن باشید که شگفت زده خواهید شد. وقتی چیزی به این اندازه مهم یعنی هویت برندتان را شکل می دهید، باید با متخصص برندینگ مشورت کنید تا بهترین شخص را برای شما پیدا کنند.

   چه انتظاراتی می توانم از کار با شما داشته باشیم؟

   وقتی با آران کار می کنید، می توانید به ما به چشم یک شرکت نگاه کنید. ما نقاط قوت، ضعف، مخاطبین هدف و اهداف شما را مد نظر قرار می دهیم. ما به بازاریابی فعلی برند شما نگاه می کنیم و به این نتیجه می رسیم که چیزی بهترین کارآیی را می تواند برای شما داشه باشد و چه چیزی ندارد و اینکه چطور می توانیم در مسیر درست قرار بگیریم.